Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
23.08.2010 02:07 - НОВИ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ СВИРЯТ ПО УКАЗАНИЯ В ПОЛЗА НА ПОДУЕНСКИЯ СИН ТИМ НА БАТКОВ...НО ИДВА ВИДОВ ЧЕТВЪРТЪК СРЕЩУ АИК
Автор: kenefski Категория: Спорт
Прочетен: 1748 Коментари: 2 Гласове:
4

Последна промяна: 23.08.2010 02:42

Калиакра: В България...не ни дадоха дузпа срещу Левски още в 3-ата минута 22 август 2010 | 20:14

Старши-треньорът на Калиакра Филип Филипов обяви след загубата на неговия отбор с 0:3 от Левски на "Герена", че каварненци не са заслужавали толкова тежко поражение.  "В 3-ата минута реферът подмина дузпа за нас, а после отсъди подобна за Левски. Даваше им и фаулове, който за нас подминаваше. Но с това се свиква. Не е тайна, че в България се свири за четири отбора и това вече не прави впечатление на никого. Не съдията обаче ни е виновен. Старахме се да се надиграваме с Левски, но те са по-класният тим и е нормално да играем по-прибрано и компактно. При 0:1 за тях изпуснахме нашите положения. Не заслужавахме обаче да загубим с 0:3. От тук нататък ни предстоят мачове с отбори от нашата черга и трябва да побеждаваме с повече. Левски не е играл с млади футболисти. Изключение правят Станчев и Киров. Всички техни
състезатели, коimage
ито играха днес, ще са водещи играчи в отборите след четвърто място", каза Филипов относно решението на Ясен Петров да съхрани част от титулярните футболисти на сините за предстоящия мач с АИК в Лига Европа.    ot sportal.bg

Тагове:   победа,   Отново,   играч,